0 0
Upgrade naší kuchyně pokračuje

Sdílet na sociální síti:

Nebo můžete zkopírovat a sdílet tuto adresu

Uložit tento recept

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Upgrade naší kuchyně pokračuje

  Postup přípravy

  Sdílet

  Jestli si myslíte, že od doby uveřejnění blogového příspěvku „Jak jsem začala upgradovat kuchyň“ se v naší kuchyni nic nového nezjevilo, jste vedle 🙂

  Koupila jsem si pár drobných kuchyňských udělátek, dostala i nějaké k narozeninám, a taky jsem koupila ve frcu krásné staré kousky nádobí na focení. Nebylo to ale nic velkého, kvůli čemu bych sedla ke compu.

  Ale s tímhle už se musím pochlubit. Před dvěma lety nás opustil odšťavňovač a my s koupí nového stále otáleli. Nakopl nás Dtest, kde byl minulý měsíc právě test odšťavňovačů uveřejněn. Jednoho krasavce jsme si vytipovali a hned taky objednali.

  Sice začínám mít problém s místem, protože můj koníček je trošku prostorově náročnej a tohle teda žádnej malej prďola není, ale co by člověk kvůli šťávě plné zeleniny nepodstoupil, že?

  Takže 3, 2, 1 ……. odšťavňujem!!!  Mňáááu 🙂

  kolaz-freshener

  Jestli vás zajímá, z čeho jsme vymačkali první šťávu na 4 sklenky, byly to 4 velké mrkve, 3 malé červené řepy, 3 jablíčka a 1 hruška.

  Miriam

  Vaření je pro mě koníček a zábava. I když preferuji jídla lehká a moderní, čerpám také z pokladnice našich předků. Bude mi potěšením, pokud některý z receptů od našeho rodinného stolu vyzkoušíte a i u vás také bude Snědeno s chutí 😉

  Hodnocení receptu

  Tento recept nemá zatím žádné čtenářské recenze, můžete být první.
  předchozí
  Kuřecí paličky v marinádě se špenátem a bramborovým knedlíkem
  další
  Nepečené jablečné muffiny se smetanovým krémem a karamelem
  předchozí
  Kuřecí paličky v marinádě se špenátem a bramborovým knedlíkem
  další
  Nepečené jablečné muffiny se smetanovým krémem a karamelem

  Přidejte svůj komentář