0 0
Vegetariánská restaurace Etnosvět

Sdílet na sociální síti:

Nebo můžete zkopírovat a sdílet tuto adresu

Vegetariánská restaurace Etnosvět

  Postup přípravy

  Sdílet

  Navštívíte-li novou vegetariánskou restauraci Etnosvět v Legerově ulici, ocitnete se rázem v docela jiném světě. Naprosto zapomenete na ten „vyrvál“ na Legerce a spočinete v klidu a míru v Etnomiru 🙂

  Do Etnosvěta jsme vyrazili ve dvou na oběd. V této době podávají bufet, takže můžete ochutnat vše napříč jídelníčkem. 100 g čehokoliv máte za přívětivých 39 kaček. Bufet je krásný, barevný. Interiér nápaditý, moderní a útulný, obsluha příjemná.

  Na přivítanou dostanete kartičku, na kterou se vám po zvážení u obsluhy načítá veškeré jídlo, které si naberete. Musíme přiznat, že nám osobně tento systém přišel pro zákazníka nekomfortní. Některá jídla bychom si rádi přidali, ale představa, že budeme chodit opakovaně s talířem z bufetu k váze, nás odradila. A pokud budete zrovna při chuti a nemáte odhad na váhu, do poslední chvíle nebudete tušit, jestli máte na útratu 🙂 . Nevylučujeme však, že tento systém může někomu vyhovovat.

  Nabídka bufetu je rozmanitá a nápaditá, připravovaná z čerstvých surovin, nicméně pro nás byla většina jídel chuťově dost nevýrazná.

  Závěrečná káva nás nezklamala a oceňujeme možnost parkování před restaurací.

  Potěšilo nás efektní zabalení zakoupených sladkostí na cestu.

  Etnosvět Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

  Miriam

  Vaření je pro mě koníček a zábava. I když preferuji jídla lehká a moderní, čerpám také z pokladnice našich předků. Bude mi potěšením, pokud některý z receptů od našeho rodinného stolu vyzkoušíte a i u vás také bude Snědeno s chutí ?

  předchozí
  Kapustová polévka s kroupami
  další
  Bílé fazole se zeleninou a pita chlebem
  předchozí
  Kapustová polévka s kroupami
  další
  Bílé fazole se zeleninou a pita chlebem

  Přidejte svůj komentář