Krkonošské kyselo
Kyselo jsem ještě nikdy nevařila. Dostala jsem na něj hroznou chuť a protože si krmím kvásek, rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Nastudovala jsem recept na internetu a zjistila, že všude...

Sezóna hub je opět zde. Našli jste plný košík a přemýšlíte co uvařit? Připravili, uvařili a vyzkoušeli jsme pro vás hromadu podzimních receptů s hříbky, bedlami nebo také čirůvkami a dalšími houbami – zkrátka houbařská sezóna se vším všudy! Máte nějaké zajímavé recepty z hub? Podělte se o ně v naší Facebook skupině nebo v komentářích pod našimi recepty. Budeme se těšit a přejeme dobrou chuť!