0 0
Krůtí nudličky v kokosové kari omáčce

Sdílet na sociální síti:

Nebo můžete zkopírovat a sdílet tuto adresu

Krůtí nudličky v kokosové kari omáčce

  • 25 min
  • Porcí: 3
  • Snadné

Ingredience

  • Příloha

Postup přípravy

Sdílet

Příprava krok za krokem

1
Hotovo

Maso, cibuli a papriku nakrájíme na nudličky. Rajčata spaříme vroucí vodou a sloupneme slupku. Zbytek nakrájíme na kousky. Česnek posekáme nadrobno, zázvor oloupeme. Kešu oříšky posekáme.

2
Hotovo

Rýži několikrát propláchneme vodou. Pak zalijeme jeden a půl násobkem vody čisté, osolíme a dáme vařit. Nejdřív na silnější teplotu a poté, co začne vřít, teplotu stáhneme. Vaříme cca 12 minut.

3
Hotovo

Ve vyšší pánvi rozehřejeme olej a orestujeme na něm cibuli s česnekem. Přihodíme maso, okořeníme kari a chilli kořením a zprudka opečeme, aby se zatáhlo. Jen asi 2 minuty. Pak zasypeme paprikou, rajčaty, a oříšky, zalijeme kokosovým mlékem, osolíme solí a sojovkou a na lisu na česnek prolisujeme do směsi zázvor. Přibližně 5 minut podusíme do zahoustnutí. Na talíři ozdobíme posekaným pórkem.

Miriam

Vaření je pro mě koníček a zábava. I když preferuji jídla lehká a moderní, čerpám také z pokladnice našich předků. Bude mi potěšením, pokud některý z receptů od našeho rodinného stolu vyzkoušíte a i u vás také bude Snědeno s chutí ?

předchozí
Salát z čočky Beluga
další
Salát Coleslaw
předchozí
Salát z čočky Beluga
další
Salát Coleslaw

Přidejte svůj komentář